Jeśli masz już u nas konto, prosimy skorzystać z panelu logowania poniżej, aby uzyskać dostęp do konta.

Pokaż wyniki od 1 do 30 z 1044
    Administrator
    This user has no status.

Awatar Adrian2703
    Postaw Piwko!
    2,511
    1,029 za 526 wypowiedzi
    Siła reputacji
    10

Historia Forum ; )

Siemka chciałbym wam jeszcze raz bardzo podziękować za aktywność na forum.
    Chciałbym przedstawić historię naszego forum co nie którzy wiedzą o niej wszystko chodzi mi o starą ekipę za czasy na przemie za problemy z panem "P oraz Root" lecz wszystko macie opisane w tej tutaj krótkiej historyjce z przed roku
    Kod:
    Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki.Kliknij tutaj aby się zarejestrować i pobrać moda do LS!
    ja powiem wam co nie co od po przednich urodzin.
    Jak nie którzy widzieli co się działo w ubiegłej wiośnie dołączył do nas LOLLL116 i wiele wiele innych użytkowników mających styczność tylko z naszym forum z wyszukiwarek. Doszedł także kuben przez którego było wiele zamieszań
    Wszystko bardzo ładnie się rozwijało założyłem współpracę z Lolem wydaliśmy kilka modów po pewnym czasie nastało zachwianie ekipy i kilka problemów po ostatnim modzie naszym przyczepa autosan. Nie ukrywam miała błędów z lekka lecz została wydana poprawka ale to niestety nie pomogło załatać dziur w atomsferze. Po nacisku konkurencji Lol postatnowił produkować modyfikacje z Rockstarem94 okej miał prawo lecz doszło potem do konfliktu który został zażegnany lecz to nie było koniec. Wrześniu ubiegłego roku nie było mnie miesiąc problemy poważne rodzinne i nie tylko. Wchodziłem co 2-3 dzień na forum pisząc czasami na chacie. Nie którzy wytykali że mam gdzieś forum itd a to nie była prawda o forum dbałem i walczyłem lecz problemy nie wybierały lecz niestety po skończeniu problemów rodzinnych i systematycznych wejściach na forum zaczęła się burda na forum na chacie wieczne spiny wyzwiska wobec mnie że kase z vipów przewalam na coś. Trudne chwile były no niestety byliśmy zmuszeni zbanować paru członków administracji po czym chwilowo było cicho lecz niestety nie na długo wieczne spiny multi konta które psuły nam renomę. Na chwilę obecną można stwierdzić że owe wykonawcy tych kont mieli coś w główce nie tego. Do tego doszła nam także zmiana serwera na o wiele wyyższy i droższy. W chwili obecnej mamy najwyższy serwer vps za k tórego płacimy 398 zł ( cene powiem bo to nie żadna tajemnica nie mamy nic do ukrycia) przed wigiliją zaczął wchodzić voyagarme czyli obecny pawian założyłem z nim współpracę robimy razem mody, mam wspaniałą administracje która czasem plecie filge mi no ale nikt nie jest idealny. Mam nadzieje że będzie co raz to lepiej. Mamy wiele wspaniałych użytkowników atomsfere na forum a także wiele modów oraz dużo użytkowników bo prawie aż 60 tysięcy miejmy nadzieje że do końca wiosny będzie 100 tysięcy ludzi. Mam nadzieje że tak i że wy na forum będziecie z nami a także wspierali nas w chwilach ciężkich i nie tylko. Chciałbym także was przeprosić bardzo jeżeli czasem byłem złośliwy czy nie wyrozumiały. Dziękuje wam i życzę miłego pobytu na forum u nas oraz dalszej aktywności aby była większa jeszcze bardziej za rok. Możecie wypowiadać się pod spodem lecz bez spamu.

Pozdrawiam Adrian

2. Adrian2703 upija się™ dzisiaj na koszt:

darek789 (02-05-2015)

Legenda na Forum
    This user has no status.

Awatar darek789
    Postaw Piwko!
    68
    61 za 40 wypowiedzi
    Siła reputacji
    4
    U mnie masz rozgrzeszenie chociaż i tak nigdy złego słowa nie powiedziałem ;>
    Psychodeliczny Świat

4. darek789 upija się™ dzisiaj na koszt:

Adrian2703 (02-05-2015)

Administrator
    Status: Ten od brudnej roboty

Awatar Davson
    Postaw Piwko!
    177
    359 za 217 wypowiedzi
    Siła reputacji
    10
    A o mnie nic nie wspomniałeś że maiłem admina itp.
    Witam:
    - Zainstaluje dowolny skrypt.
    - W razie potrzeby zaopiekuje się forum.
    - Zakoduje dowolny szablon (html+ CSS, php)

Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie na PW

Kontakt:
    ~~~~~~~~~
    [STEAM]
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    [Gadu-Gadu] 54872543

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Moderator LS-FORUM.eu

93% userów przychodzi na forum tylko po dodatki jeżeli należysz do tych 7% wklej to do podpisu.

6. Davson upija się™ dzisiaj na koszt:

Adrian2703 (02-05-2015)

Legenda na Forum
    This user has no status.

Awatar ★TwujKrul★
    Postaw Piwko!
    73
    150 za 140 wypowiedzi
    Siła reputacji
    4
    To nie przez ciebie był tu rozpier*ol na forum , tylko przez tą twoją " super administrację "
    Pamiętaj,za każdy komentarz należy się piwko... To motywuje

93% userów przychodzi na to forum tylko po dodatki.Jeżeli nie należysz do tych 7% wklej to do opisu.

Zapraszam na " Nudziarskie Fotki z rąk Nudziarza " -> http://www.ls-forum.eu/showthread.php?t=26172

Administrator
    Status: Ten od brudnej roboty

Awatar Davson
    Postaw Piwko!
    177
    359 za 217 wypowiedzi
    Siła reputacji
    10
    Milcz bo cię nie było a po za tym do nauki
    Witam:
    - Zainstaluje dowolny skrypt.
    - W razie potrzeby zaopiekuje się forum.
    - Zakoduje dowolny szablon (html+ CSS, php)

Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie na PW

Kontakt:
    ~~~~~~~~~
    [STEAM]
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    [Gadu-Gadu] 54872543

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Moderator LS-FORUM.eu

93% userów przychodzi na forum tylko po dodatki jeżeli należysz do tych 7% wklej to do podpisu.

Legenda na Forum
    This user has no status.

Awatar ★TwujKrul★
    Postaw Piwko!
    73
    150 za 140 wypowiedzi
    Siła reputacji
    4
    Dziecko , do nauki to sobie możesz Mr.Smerf-a popędzać .. Byłem , byłem , od KRAKENA i resztę ekipy dostałem bana , za ich wqurwianie
    Pamiętaj,za każdy komentarz należy się piwko... To motywuje

93% userów przychodzi na to forum tylko po dodatki.Jeżeli nie należysz do tych 7% wklej to do opisu.

Zapraszam na " Nudziarskie Fotki z rąk Nudziarza " -> http://www.ls-forum.eu/showthread.php?t=26172

Chuj z tym forum
    Status: Chuj mi w dupę

Postaw Piwko!
    1,152
    1,470 za 1,003 wypowiedzi
    Siła reputacji
    12
    Chciałbym także was przeprosić bardzo jeżeli czasem byłem złośliwy czy nie wyrozumiały -nigdy taki nie byłeś bo byłeś za dobry dla co niektórych osób
    Chuj z tym forum

11. Heros upija się dzisiaj na koszt 3 osób:

★TwujKrul★ (02-05-2015),Adrian2703 (02-05-2015),VolvoFH (02-07-2015)